loader
IMG_0162(1)(2)(1).png

Metodické dny jsou série odborných online seminářů organizovaných Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže již od roku 2021.

uohs5.jpg

Potřebujete prohloubit své znalosti v problematice
veřejných zakázek nebo soutěžní politice? 

UOHS_Konference_Verejna_podpora _090.jpg

 

 

Pak právě pro vás jsou zde Metodické dny
Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

V úterý 17. 9. 2024 pořádáme pátý metodický den. Pokračujeme v tématu "Zadávání veřejných zakázek: Doporučení a varování optikou současného rozhodování".
Číst více29. 4. 2024

Kalendář akcí

P
Ú
S
Č
P
S
N

Metodický den

PodrobnostiNejbližší akce od vybraného data (02.07.2024)
úŘAD PRO OCHRANU HOSPODÁŘSKÉ SOUTĚŽE

METODICKÉ DNY

Potřebujete prohloubit své znalosti v problematice veřejných zakázek nebo soutěžní politice? Pak právě pro vás jsou zde Metodické dny Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Metodické dny jsou série odborných online seminářů organizovaných Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže již od roku 2021. Tyto semináře probíhají přibližně pětkrát do roka a jejich cílem je poskytnout užitečné informace o konkrétních odborných tématech týkajících se zejména veřejného zadávání, ale také dalších oblastí, na které Úřad pro ochranu hospodářské soutěže dohlíží.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústřední správní úřad, který se zabývá ochranou hospodářské soutěže, dozorem nad zadáváním veřejných zakázek, kontrolou významné tržní síly a rovněž působí jako koordinátor a konzultant ve věcech veřejné podpory. Tým Úřadu tvoří špičkoví čeští odborníci, kteří se věnují výhradně těmto oblastem. Díky jejich znalostem můžete získat cenné informace pro svou praxi.

Od začátku roku 2024 vám budeme přinášet Metodické dny v nové, kvalitnější a hodnotnější podobě. Reagujeme na četné žádosti a výrazně zlepšíme kvalitu online přenosu, a to jak obrazovou, tak zvukovou. Současně již nebudou účastníci muset sledovat webinář pouze v přímém přenosu, ale přibude mimo jiné možnost zhlédnout metodický den také zpětně.
Těšíme se na vaši účast a na sdílení užitečných informací na Metodických dnech Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Příští Metodický den oznámíme již za nedlouho.


Více informací

IMG_0162(1).jpg