loader

Metodické dny

Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže

Potřebujete prohloubit své znalosti v problematice veřejných zakázek nebo soutěžní politice? Pak právě pro vás jsou zde Metodické dny Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Metodické dny jsou série odborných online seminářů organizovaných Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže již od roku 2021. Tyto semináře probíhají přibližně pětkrát do roka a jejich cílem je poskytnout užitečné informace o konkrétních odborných tématech týkajících se zejména veřejného zadávání, ale také dalších oblastí, na které Úřad pro ochranu hospodářské soutěže dohlíží.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústřední správní úřad, který se zabývá ochranou hospodářské soutěže, dozorem nad zadáváním veřejných zakázek, kontrolou významné tržní síly a rovněž působí jako koordinátor a konzultant ve věcech veřejné podpory. Tým Úřadu tvoří špičkoví čeští odborníci, kteří se věnují výhradně těmto oblastem. Díky jejich znalostem můžete získat cenné informace pro svou praxi.

Od začátku roku 2024 vám budeme přinášet Metodické dny v nové, kvalitnější a hodnotnější podobě. Reagujeme na četné žádosti a výrazně zlepšíme kvalitu online přenosu, a to jak obrazovou, tak zvukovou. Současně již nebudou účastníci muset sledovat webinář pouze v přímém přenosu, ale přibude mimo jiné možnost zhlédnout metodický den také zpětně.

Těšíme se na vaši účast a na sdílení užitečných informací na Metodických dnech Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Příští Metodický den oznámíme již za nedlouho.

 

Podrobnosti k přihlášení

K přihlášení na jednotlivé metodické dny slouží formulář „Přihláška na metodický den“.

Po jeho vyplnění a odeslání Vám přijde na Váš email potvrzení o úspěšné registraci a informace o platbě a fakturaci. Pokud Vám žádný email nedorazí, napište prosím na martina.vohradnikova@everesta.cz.

Platba

Platbu provedete pomocí faktury, která bude obsahovat veškeré potřebné informace. Po zaplacení faktury Vám přijde na Váš email potvrzení o zaplacení registrace. Pokud Vám žádný email nedorazí, napište prosím na martina.vohradnikova@everesta.cz. Uhradit částku za registraci je možné nejpozději den před konáním metodického dne.

Stream

Dva dny před termínem metodického dne Vám na Váš email přijde odkaz na přihlášení. Přes tento odkaz se  připojíte na online přenos metodického dne. Pokud by Vám odkaz nefungoval, napište na martina.vohradnikova@everesta.cz. Po online streamu Vám přijde na email odkaz na záznam, který si budete moct přehrát v následujících 24 hodinách.

Po metodickém dni Vám přijde dotazník spokojenosti a pozvánka na další metodické dny.

Těšíme se na Vás!

Bližší informace k jednotlivým metodickým dnům naleznete zde.

 

IMG_0167.JPG